Matrace Materasso Dynamic, Rozměr 80x200cm

výrobce:Materasso
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: 7-10 prac. dní
cena bez DPH:6 884 CZK

8 330 CZK

Matrace Materasso Dynamic

Informace o matraci DYNAMIC

Partnerská sendvičová matrace z přírodních pěny ELIOCELL, NIGHTFLY a GREECELL  z rozdílnou tuhosti každé strany. Potah Lyocell obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy, která dobře absorbuje a odvádí vlhkost. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný a pratelný. Ortopedická zátěž do 140 kg, výška 22 cm, doporučené všechny typy roštů, záruka 6 let. Vhodná pro komfortní spánek, dlouhodobě nemocné, při problémech se zády, pro seniory.

Po předchozí telefonické dohodě dodáváme i jiné rozměry matrací: telefon 222 312 846 a mobil 797979970 v pondělí až pátek od 9:30 až 18:00

Prodloužení matrací a nestandartní rozměry:

Materiál jádra matrace

Spodní profil matrace Dynamic je vyrobeno ze značkové pěny Eliocell (hustota: 35 kg/m3)  .

Střední deska pěny Nightfly a vrchní deska pěna Greengel

Tuhost matrace je možné změnit pouhým otočením. Tužší strana matrace (zelená) odpovídá stupni 4 (tuhá) a měkčí strana odpovídá stupni 3 (spíše tužší).

Potah matrace

Lyocel: designově propracovaný potah, který je příjemný na dotek a má antialergické účinky. LYOCELL je materiál, jehož vlastnosti ho předurčují pro výrobu matrací.Kvalitní vlákno, činí tuto látku sametově hebkou, dobře drží tvar a působí luxusním dojmem. LYOCELL je přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza. LYOCELL dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální. Potah boční strany matrace je tvořen kombinací 3D textilie a Lyocellu, pro lepší provzdušnění jejího jádra. Potah je snímatelný,  a pratelný na 60°C.

Další informace o matraci

Proč tuto matraci zakoupit právě u nás

https://www.matrace-hochmann.cz/