Tropico Continental Klasik, Rozměr 160x200cm, Čelo HILLS, Čalounění ANTRACIT, Nožičky ORIGINAL 10 cm

výrobce:Tropico
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: do 4-7 týdnů
cena bez DPH:28 917 CZK

34 990 CZK

Vysoké kontinentální lůžko střední tuhosti a velké variability (volitelné čalounění, nožičky i čela). Tento typ postelí používá většina luxusních (čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových) hotelů na celém světě. Dopřejte si pohodlí kontinentálních postelí i u vás doma.

Postel si můžete vyzkoušet u nás na prodejně. Zaškolený personál vám ochotně poradí a zodpoví případné dotazy. Doprava je zdarma po celé ČR.

 

Volitelné parametry

Postel Tropico Continental Klasik se vyznačuje velkou variabilitou. Můžete volit rozměry postele, čalounění, nožičky a čela. Při objednávání volte požadované varianty v panelu Parametry nebo níže v části Varianty produktu.

Rozměry postele

Ceník dalších rozměrů postele
Rozměr (cm) 200 x 200 120 x 200 100 x 200 90 x 200 80 x 200
Cena (Kč)
43 990
34 990
34 990
34 990

34 990

Čalounění

Varianty čalounění.

Nožičky

Varianty nožiček.

 

Čela

Jsou k dispozici tři různé typy čel:

Varianty čel.

 

Co je to kontinentální postel

Kontinentální postel je vybavena 7-zónovou oboustrannou matrací,která poskytuje správné uložení páteře během spánku. Prvotřídní vrchní matrace (Topper) zajišťuje pocit měkkosti, při současném zachování optimální pružnosti.


Proč je kontinentální postel tak pohodlná? Je to prosté - správné spojení různorodých vrstev a velká výška jsou tím, čím si Vás kontinentální lůžko získá na první ulehnutí.

 

Správné podepření těla.

 

Postel je složena ze třech matrací (vrchní, nosné, spodní) a nosného rámu. Celková výška postele (ložné plochy) je 62cm.

 

  1. Vrchní matrace (Topper Original Top): Umocňuje nezaměnitelný pocit komfortu a zážitek z hlubokého spánku na kontinentálních postelích Original Box Bed. Sendvičová konstrukce s vysokou vzdušností, pratelným potahem a nejvyšším možným ortopedickým komfortem jádra. Strana z VISCO pěny je opatřena masážní profilací. Druhá pěna z pružné flexi pěny má rovnou masivní plochu. Potah je snímatelný, dělitelný a pratelný na 40 °C. Zip je diskrétně všitý na spodní hraně potahu.
  2. Nosná matrace: Luxusní taštičková matrace. Jednotlivé pružiny jsou uloženy v textilních pouzdrech. Každá pružina reaguje samostatně, čímž je zajištěno perfektní rozložení tlaku, podpora těla při všech režimech spánku (na boku, na zádech, ...) a efektivní podpora páteře. Rozdělena je do 7 zón s rozdílnou tuhostí a dynamikou.
  3. Spodní matrace: Systém pružin Bonell se střední tuhostí konstrukce a tloušťkou drátu 2,2 mm při čtyřech závitech pružiny. Ideálně roznáší tlak absorbovaný nosnou zónovou matrací. Zároveň dodávají celé konstrukci přirozenou tuhost, odrazovou pružnost, spolu se vzdušností a dlouhou životností.
  4. Nosný rám: Robustní vyztužená dřevěná konstrukce. Poskytuje stabilitu, pocit bezpečí a díky velké výšce je zárukou snadného vstávání. Dřevo je certifikované a pochází z lesů, splňujících přísné normy.

Řez postelí

 

 

Jako doplněk doporučujeme

Jako praktický doplněk nabízíme Pohovku Tropico Otoman s úložným prostorem. V tomto případě doporučujeme volit shodný rozměr (šířku), čalounění i nožičky u obou produktů.

https://www.matrace-hochmann.cz/